Akademia wprowadza treningi motoryczne

TRENER - TRENING MOTORYCZNY

Akademia Mieszko Gniezno w swoich planach zawsze zakłada wszechstronny rozwój zawodników w 4 obszarach: technicznym, taktycznym, motorycznym oraz mentalnym. Całość stanowi fundament, na którym opiera się funkcjonowanie młodych piłkarzy.

Wiadomo również, że mimo zwiększonej ilości zajęć w naszej Akademii szczególnie u starszych chłopaków, czasu nie wystarczy na poprawianie wszystkiego. Treningi boiskowe przy dobrym planowaniu trenerów rozwijają wszystkie te aspekty.

Klub jednak nie chce ograniczać się i szuka dalszych możliwości rozwoju. Mimo, że takie zajęcia już się u nas odbywały to dzisiaj wiadomość na pewno, która da możliwości większej ilości osób.

Zaczynamy współpracę z trenerem osobistym Pawłem Czajkowskim. Pierwsze treningi już się odbywają, a informacje o ich terminach grupy dostaną od trenerów prowadzących. Najmłodszą grupą, która będzie miała okazje odbyć zajęcia w innej formie będzie rocznik 2012.

Dzięki współpracy z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Reakreacji udało się zaplanować nasze zajęcia na sali z matami na hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki.

Paweł Czajkowski – pasjonat sportu i trener. Ukończył studia podyplomowe w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku trener osobisty. Były piłkarz ręczny, a obecnie zawodnik brazylijskiego jiu jitsu. Posiadacz brązowego pasa w tej sztuce walki. Prowadzi zajęcia sportowe dla osób o różnym stopniu zaawansowania w Szymański Fitness, w Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza oraz w przestrzeni miejskiej. Współpracuje z sekcją boksu Akademii Sportu w zakresie treningów ogólnorozwojowych.

Leave a comment