MISJA

Misją Akademii Mieszko Gniezno jest wszechstronny rozwój młodego człowieka. Jako doświadczona kadra trenerska zdajemy sobie sprawę z ważnej roli jaką jest wychowanie dziecka, stąd od najmłodszych lat nauczamy rywalizacji w poszanowaniu do drugiego człowieka, dbamy o przyszłość każdego z nich stawiając za priorytet wykształcenie, tworzymy zgraną społeczność, w której każdy z nas może liczyć na siebie.

Rozumiejąc potrzeby wychowanków podzieliliśmy proces szkolenia na etapy.

W pierwszym etapie, który nazwaliśmy Mieszko Kids proponujemy zajęcia dla 5 latków. Dziecko bezstresowo poprzez zabawę rozwija sprawność ogólną i wstępne zamiłowanie do aktywności ruchowej.

W drugim etapie na bazie programu Akademii Młodych Orłów nauczamy gry w piłkę nożną, pamiętając, że to ważny czas w trakcie którego zawiązują się przyjaźnie na wiele lat. Dbamy o dobrą atmosferę w zespole i podczas treningów, wynik i rywalizację pozostawiając na etap trzeci – piłki jedenastoosobowej, w trakcie którego kontynuujemy proces szkolenia zwracając baczną uwagę na przygotowanie techniczno-taktyczne, motoryczne oraz mentalne naszego zawodnika.

Zadaniem Akademii jest wytrenować młodego piłkarza, który będzie przygotowany do rywalizacji sportowej na poziomie centralnym.

Dbając o rozwój naszych zawodników trenerzy Akademii Mieszko Gniezno stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności.

logo-akademia_pionowe