Bogactwo kadrowiczów

Każdemu Trenerowi mnóstwo przyjemności sprawia jeśli jego podopieczni rozwijają się prawidłowo. Zaangażowanie, pracowitość i gotowość na poświęcenia – to cechuje najlepszych, ale sprawia również, że takie osoby są wyróżniane.

Marta Kwiatkowska w weekend przebywała na zgrupowaniu reprezentacji Wielkopolskiego ZPN U-15 w Policach.
Drużyna, której v-ce kapitan jest Marta w ramach turnieju eliminacyjnego kadr prowadzą w tabeli zmagań makroregionalnych z bilansem 4 zwycięstw i 2 remisów. Na zakończenie jesiennych rozgrywek zanotowały wyniki:

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej – 𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗼𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 𝗭𝗣𝗡 0:0
𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗼𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 𝗭𝗣𝗡 – Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej 4:1
Niedziela powrót, a poniedziałek od rana do Siedlc.
Tam Marta rozpoczęła kolejne zgrupowanie (24-28.10.) tym razem Jesiennej Akademii Młodych Orłów.
To już trzecie powołanie ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej!
Wcześniej swoje umiejętności podnosiła podczas Wiosennej i Letniej edycji.

Jeśli chodzi o zgrupowania Polskiego Związku Piłki Nożnej to tutaj umieścić należy jeszcze dwa nazwiska na liście.

Nasz wychowanek Iwo Wojciechowski podczas Kadry Future Pro rocznika 2008 – więcej informacji: https://akademiamieszko.pl/iwo-wojciechowski-w-kadrze-future-pro-do-lat-15/

 

Igor Owczarek zawodnik KKS Lech Poznań (transfer z Mieszka w 2020r.) podczas zgrupowania Jesiennej Akademii Młodych Orłów – 17-21.10.2022 w Siedlcach.

We wtorek 25.10.2022 podczas konsultacji selekcyjnej kadry Wielkopolski rocznika 2011 swoje umiejętności w grach pokazywali:
Mikołaj Olszyna, Sebastian Kabala, Radosław Domański i Adam Lewandowski, a także Miłosz Poltaszewski (obecnie Warta Poznań).

Duże wyróżnienie również dla Filipa Garczyńskiego rocznik 2009, który znalazł się w grupie najlepszych zawodników Polish Soccer Skills. Wyróżnienie otrzymał na stadionie śląskim, a przed nim jeszcze zgrupowanie w Cetniewie na początku stycznia oraz zagraniczne zgrupowanie w marcu.

Na zakończenie kadra regionu Centrum II, gdzie co tydzień z treningów dla wyselekcjonowanej grupy korzystają Miłosz Kasprzyk, Miłosz Majdecki, Oskar Mielewczyk, Marcin Kruczych i Hubert Kleczkowski.

Leave a comment