Grała Akademia 24-25.04. (1) Rozpoczynamy ligową wiosnę.

GRAŁA AKADEMIA

Runda wiosenna w końcu rozpoczęta. Na start od razu 10 spotkań mistrzowskich. Poniżej prezentujemy wyniki całej Akademii i opis spotkań orlików.
I LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK 2011 GRUPA 6
Orlik młodszy swoje ligowe zmagania otworzył pojedynkiem przy Strumykowej z Orlikiem Poznań. Podopieczni Trenera Michała Bigaja przystąpili do tego meczu z chęcią rewanżu za porażkę 5:7 jesienią, w Poznaniu. Inauguracja wiosny wypadła niezwykle okazale. Młode Orliki, po nerwowym początku i stracie bramki, szybko przejęli inicjatywę i odrobili straty. Potem było już tylko lepiej. Ostatecznie spotkanie kończy się wysokim zwycięstwem Mieszka 14:2.
I LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK 2010 GRUPA 3
Pierwszy zespół Orlika starszego (rocznik 2010) udał się na inaugurację rundy rewanżowej do Kórnika. Zespół prowadzony przez Trenera Filipa Huebnera walczył o utrzymanie pozycji wicelidera grupy. Spotkanie rozgrywane na naturalnej nawierzchni przebiegało pod dyktando zawodników Mieszka. Wprawdzie do przerwy, dzięki świetnej grze bramkarza Kotwicy, gnieźnianie prowadzili tylko 1:0, jednak drugie 25 minut przyniosło już kolejnych 5 trafień naszych Orlików. Mecz kończymy pewnym zwycięstwem 6:0.
III LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK „M” 2010 GRUPA 1
Drugi zespół Orlika starszego swoją ligową wiosnę rozpoczął od wyjazdu do Poznania gdzie miał zagrać z LPFA Murowana Goślina. Dopiero gdy podopieczni Trenera Pawła Bartkowiaka dotarli na miejsce dostali informację, że mecz odbędzie się jednak w Murowanej Goślinie…
Najważniejsze jednak, że mecz się odbył, a nasza młodzież mogła zagrać. Spotkanie zakończone remisem mimo prowadzenia przed końcem 5:3.
✅MKS Mieszko Gniezno 2011 14:2 (6:2) Orlik Poznań