Intensywne zakończenie sezonu rocznika 2010.

ROCZNIK 2010 - GRUPA BIAŁA - GRUPA NIEBIESKA

Jeden dzień podczas, którego rocznik 2010 MKS Mieszko Gniezno rozgrywał mistrzostwa o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, a także turniej w Janowcu.

3 nasze drużyny i w sumie 35 zawodników pod opieką Trenerów Filipa Huebnera, Pawła Bartkowiaka i Oliviera Zakrzewicza.

W Gnieźnie na obiektach GOSiR zorganizowaliśmy na 3 boiskach finałowe zawody dla zwycięzców 1 lig okręgowych.

Poziom rozgrywek na najwyższym poziomie obserwowali przedstawiciele Wielkopolskiego ZPN wraz z Trenerem Kadry 2010 Jakubem Wojtkowiakiem.

➖Mieszko Gniezno – Akademia Piłkarska Reissa Piła 1:1
➖Mieszko Gniezno – Football Academy Leszno 0:0
✅Mieszko Gniezno – Akademia Piłkarska Reissa Jarocin 5:1
✅Mieszko Gniezno – Akademia Piłkarska Reissa Konin 3:1
❌Mieszko Gniezno – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 0:1
Jak to w takich turniejach często bywa straciliśmy punkty w pierwszych spotkaniach, które zabrakły do zajęcia lepszego miejsca. Kultura gry i to co działo się jednak na boisku daje powody do dumy.
Rozgrywki wygrała Akademia Piłkarska Reissa Jarocin, która jedyne bramki straciła w spotkaniu z nami (Mieszko 5:1 Jarocin).

Zwycięstwem zakończyli sezon orlicy E1 Mieszka Gniezno grupa niebieska.

Podopieczni Trenera Pawła Bartkowiaka wygrali turniej Euro Cup w Janowcu. Gnieźnianie wyprzedzili w grupie finałowej Juventus Bydgoszcz, GKS Bedlno i MOSiR Piła.

Na uwagę zasługuje fakt że w całym turnieju nasz zespół nie stracił ani jednej bramki, a rozegrał aż 7 spotkań!

Pozostała część grupy białej w zastępstwie z Olivierem Zakrzewiczem zajęła 5 miejsce.

Fotorelacja poniżej – Pan Krzysztof Paśka – Dziękujemy!