Juniorzy Mieszka wysoko wygrywają ze Spartą Janowiec Wielkopolski

JUNIORZY - MECZ KONTROLNY

5.02 Junior starszy Mieszka Gniezno prowadzony przez Trenera Damiana Nowakowskiego oraz Trenera Tomasza Zakrzewskiego rozegrał sparing z drużyną Sparty Janowiec Wielkopolski.

Na początku gra drużyny była nerwowa i pomimo szybko strzelonej bramki, nie mogliśmy się długo cieszyć z prowadzenia, ponieważ po minucie przeciwnik wyrównał wynik spotkania. Na szczęście drużyna szybko uspokoiła grę i narzuciła swój styl gry i odniosła pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym (pierwszy mecz zakończył się porażka 6-8 z drużyna seniorów Fara Pelikan Żydowo).

Po meczu kilka słów od Trenera Damiana Nowakowskiego: Na początku chce podziękować Trenerowi oraz zawodnikom Sparty Janowiec za możliwość rozegrania sparingu, a dalej moim zawodnikom za walkę i dosłownie mówiąc „krew i pot”. Na pewno cieszy wynik i gra ofensywna zaprezentowana przez zawodników. Bramki strzelone wpłyną pozytywnie na morale w zespole, ale nie możemy osiąść na laurach. Mamy jeszcze sporo rzeczy do poprawienia, chociaż w tym spotkaniu cieszy mnie, ze moi zawodnicy trzymali się zadań jakie założyliśmy sobie przed meczem oraz skuteczność pod bramka przeciwnika. Przez weekend możemy odpocząć i od poniedziałku zabieramy się dalej do pracy.

MKS Mieszko Gniezno 10:3 (5:1) Sparta Janowiec Wielkopolski
12′ 1:0 Mikołaj Rogowicz
13′ 1:1
17′ 2:1 Adam Waraczyński
24′ 3:1 Nikodem Matuszak
40′ 4:1 Jakub Zioła
45′ 5:1 Nikodem Matuszak karny
65′ 5:2
68′ 6:2 Mateusz Bluege
70′ 7:2 Adam Waraczyński
72′ 8:2 Adam Waraczyński
80′ 9:2 Nikodem Matuszak
85′ 9:3
88′ 10:3 Nikodem Matuszak

Skład: Filip Budasz, Jakub Nitka, Jakub Grajek – Wiktor Pakuła, Czarek Mikolajczak, Kamil Gierałka, Łukasz Staniszewski, Mikołaj Rogowicz, Mateusz Bluege, Kacper Fiebig, Adam Waraczyński, Jakub Zioła, Nikodem Matuszak, Mikołaj Mroczkowski, Kacper Szajda, Simon Wojciechowski, Oliwier Strosin.