Mecz orlika E2 Warta Poznań – Mieszko Gniezno

MIESZKO GNIEZNO 2011

I LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 6

Warta Poznań – Mieszko Gniezno 6:3 (4:3)

W sobotnie popołudnie Orlik młodszy udał się do Poznania, gdzie na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportu był podejmowany przez zespół Warty Poznań. Podopieczni trenera Michała Bigaja przystąpili do tego spotkania zmobilizowani i skoncentrowani, chcąc pokazać się z jak najlepszej strony w spotkaniu z faworyzowanym wiceliderem grupy. Po bardzo ciekawej pierwszej połowie, toczonej w szybkim tempie, Warta prowadziła jedną bramką. Druga połowa to równie intensywna gra. Młodzi gnieźnianie ambitnie starali się odwrócić losy spotkania, często prowadząc grę na połowie przeciwnika. Niestety skuteczniejsi okazali się gospodarze, wykorzystując dwie swoje okazje i podwyższając prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 6:3.

O podsumowanie występu swojej drużyny poprosiliśmy trenera Michała Bigaja.

„Jestem zadowolony z gry zespołu oraz faktu, że wytrzymaliśmy mecz pod względem intensywności. Wielkie brawa dla chłopaków za pokaz umiejętności i zaangażowania. Praktycznie przez większość meczu pozostawaliśmy „w grze” z przeciwnikiem, który według mnie gra najlepszą piłkę w naszej lidze. Uważam, że takie mecze są bezcenne dla rozwoju moich podopiecznych. Jestem szczęśliwy, jako trener, kiedy po spotkaniu widzę niedosyt w oczach zawodników, ale i przekonanie, że dali z siebie wszystko co mogli w tym dniu.”

Zdjęcia: Dorota Domańska

Tekst: Tomasz Domański