Podsumowanie kolejki 02-03.04.

PODSUMOWANIE 02-03.04.

⚪️🔵️Junior starszy A1 – 2003/2004 – 1 liga wojewódzka

03.04. 17:00 Błękitni Wronki 3:3 (0:1) MKS Mieszko Gniezno

Z nieba do piekła. Po bardzo dobrym i zaciętym meczu z Wronek wywozimy tylko 1 punkt. W tym meczu było wszystko, kuriozalne bramki, bramki stadiony świata, niewykorzystane sytuacje, intensywność i duża praca.

Po porażce w pierwszej kolejce zespół zareagował tak ja powinien, w tym spotkaniu zobaczyliśmy zupełnie inny zespół co utwierdza nas w przekonaniu ze możemy walczyć z każdym i cel założony przed sezonem jest dla nas realny.

Do tego wszystkiego potrzebujemy więcej szczęścia oraz skuteczności, prowadząc 3-0, nie możemy pozwolić sobie na dogonienie nas i stratę punktów.
Jednak taka jest piłka nożna i za tydzień kolejne spotkanie i sportową złość z Wronek chcemy przenieść następny mecz.

Bramki:
9′ 0:1 Marcel Góralski
52′ 0:2 Marcel Góralski
57′ 0:3 Nikodem Matuszak
62′ 1:3
83′ 2:3
90+3′ 3:3

⚪️🔵️Junior młodszy B1 – 2005/2006 – 1 liga okręgowa

02.04. 10:00 MKS Mieszko Gniezno 5:1 (4:0) Suchary Suchy Las
2′ 1:0 Miłosz Wilkosz
26′ 2:0 Stanisław Piotrowski
34′ 3:0 Miłosz Wilkosz
37′ 4:0 Miłosz Wilkosz
46′ 5:0 Miłosz Wilkosz
90′ 5:1

⚪️🔵️Trampkarz starszy C1 – 2007 – 1 liga okręgowa

02.03. 10:00 Talent Poznań 1:7 (1:3)  MKS Mieszko Gniezno

Mecz na małym wymiarowo boisku „Olimp” w Poznaniu nie zachwycał piłkarsko. Początek też przez to chaotyczny z bramką przeciwnika. Dopiero po naszej odpowiedzi wchodziliśmy w odpowiedni rytm. Umiejętności po naszej stronie dawały przewagę z minuty na minutę. Druga połowa pod całkowitą kontrolą i mecz zakończony 7:1.
Bramki:
13′ 1:0
18′ 1:1 Eryk Maciejewski (Oliwier Kowalczewski)
19′ 2:1 Kacper Pućka (Oliwier Heliasz)
38′ 3:1 Oliwier Olejniczak (Oliwier Kowalczewski)
51′ 4:1 Tymoteusz Meller (Oliwier Olejniczak)
57′ 5:1 Eryk Maciejewski (Oliwier Olejniczak)
59′ 6:1 Tymoteusz Meller (Filip Sobczak)
70′ 7:1 Patryk Kudławiec (Oliwier Heliasz)

⚪️🔵️Trampkarz młodszy C2 – 2008 – 1 liga wojewódzka

03.04. 17:00 MKS Mieszko Gniezno 3:1 (0:1) Suchary Suchy Las

11′ 0:1
44′ 1:1 Milan Głowacki
50′ 2:1 Jakub Kowalski
80+1′ 3:1 Milan Głowacki

⚪️🔵️Młodzik starszy D1 – 2009 – 1 liga okręgowa
PAUZA

przeł. 17.05. (Wt) 16:00 AKF Poznań – MKS Mieszko Gniezno

⚪️🔵️Młodzik młodszy D2 – 2010 – 1 liga wojewódzka
przeł. 10.06. (Pt) 19:00 APR Reissa Poznań – MKS Mieszko Gniezno

W ten weekend turniej SBG – 3 miejsce na KKS Lech Poznań i Wartą Poznań. Dawid Jarowski wybrany do naj;epszej piątki turnieju.

Klasyfikacja końcowa / TOP 3
1. KKS Lech Poznań
2. Warta Poznań
3. MKS Mieszko Gniezno

1/8 finału
Mieszko Gniezno – Reprezentacja AP Reissa 1:1 (k. 2:1)

1/2 finału
Mieszko Gniezno – Warta Poznań 1:1 (k. 2:3)

o 3. miejsce
Mieszko Gniezno – MUKS Bydgoszcz 0:0 (k. 4:3)

⚪️🔵️Młodzik młodszy D2 – 2010 – 2 liga okręgowa

02.04. 12:00 MKS Mieszko Gniezno 10:0 (4:0) Talent Poznań

Drugie zwycięstwo odnieśli młodzicy młodsi Mieszka II Gniezno. Tym razem w Gnieźnie wysoko pokonali drużynę Talentu Poznań 10-0 a gdyby niebiesko biali byli bardziej skuteczni wynik meczu mógłby być dużo wyższy. Po tym meczu Gnieźnie są na prowadzeniu w II lidze okręgowej.
Bramki:
10′ 1-0 Adam Kasprzyk as Nikodem Schulze
11′ 2-0 Mikołaj Staniszewski as Jakub Nitka
12′ 3-0 Mikołaj Zemło as Jakub Nitka
26′ 4-0 Oliwier Knapik
32′ 5-0 Mikołaj Zemło as Jakub Nitka
39′ 6-0 Nikodem Schulze
41′ 7-0 Jakub Nitka as Mikołaj Staniszewski
42′ 8-0 Jakub Nitka as Mikołaj Zemło
47′ 9-0 Nikodem Schulze
48′ 10-0 Kacper Krysinski as Nikodem Schulze