Podsumowanie kolejki 26-27.03.

PODSUMOWANIE 26-27.03.
⚪️🔵️Junior starszy A1 – 2003/2004 – 1 liga wojewódzka

27.03. 14:00 KP Piła 6:1 (5:0) MKS Mieszko Gniezno

W meczu otwarcia ponosimy porażkę 6-1 z drużyna KP Piła. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcel Góralski. Otrzymaliśmy zimny kubeł wody na głowę i naukę na dalsze mecze. Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Po zmianach w drugiej połowie wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej. Jednak mecz trwa 90 minut i potrzebujemy zaangażowania od pierwszej do ostatniej minuty. Za tydzień w niedziele wyjeżdżamy do Wronek. Nie spuszczamy głów, rozpoczynamy przygotowania do kolejnego bardzo ważnego meczu.
⚪️🔵️Trampkarz starszy C1 – 2007 – 1 liga okręgowa
PAUZA
⚪️🔵️Trampkarz młodszy C2 – 2008 – 1 liga wojewódzka
27.03. 12:00 MKS Mieszko Gniezno 1:2 (0:1) AP Reissa Poznań
Mecz od samego początku z przewagą naszego zespołu. Kilka nie wykorzystanych dobrych okazji i jedna akcja przeciwników zakończona bramką. W drugiej połowie mecz się wyrównał, a goście stwarzali lepsze okazje. Ostatecznie udało się zdobyć bramkę na 1:1 po asyście Wojtka Kryściaka i bramce Milana Głowackiego.
⚪️🔵️Młodzik starszy D1 – 2009 – 1 liga okręgowa
26.03. 10:00 MKS Mieszko Gniezno 4:1 (1:0) Polonia Środa Wielkopolska
Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie i emocjonujące, gdyż spotkały się druga (Polonia) i trzecia (Mieszko) ekipy zeszłego sezonu. Spotkanie głównie toczyło się w środkowej części spotkania. Dobre warunki fizyczne gości sprawiały, że byli bardzo groźni podczas stałych fragmentów gry. Nasi zawodnicy w końcówce spotkania wypunktował zespół przyjezdny. Ozdobą tego spotkania na pewno były bramki Garego – bezpośrednio z rzutu rożnego oraz kapitalne uderzenie Filippo z pierwszej piłki z ok. 20m prosto w „okienko” bramki.
Bramki:
23′ 1:0 Gabriel Dalewski as Filip Rydlewski
32′ 1:1 Polonia
55′ 2:1 Filip Garczyński (Rz. R.)
57′ 3:1 Filip Rydlewski as Filip Wiechciński
59′ 4:1 Antoni Wiśniewski as Michał Piotrowski
27.03. 10:00 MKS Mieszko Gniezno 2:6 (1:2) Canarinhos Skórzewo
Nasza drużyna to połączenie zawodników 2009 z rocznikiem 2010 tak żeby zapewnić grę jak największej liczbie zawodników. Przeprawa z Canarinhos Skórzewo 2009 była niezwykle trudna właśnie ze względu na zdecydowaną przewagę fizyczną rywali. Mimo, że sił było coraz mniej to dość długo udało nam się balansować w okolicach remisu. Końcowa część spotkania należała jednak do drużyny gości, którzy ostatecznie wygrywają 2:6. Dwie bramki (na 1:0 i 2:2) zdobył Radosław Domański rocznik 2011.
⚪️🔵️Młodzik młodszy D2 – 2010 – 1 liga wojewódzka
26.03. 10:00 Polonia Środa Wielkopolska 0:3 (0:1) MKS Mieszko Gniezno
Świetnie rozpoczęliśmy wiosnę w 1 Lidze Wojewódzkiej pewnie wygrywając na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska.
Dobrze weszliśmy w mecz szybko strzelając bramkę, jednak pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W drugiej to nasz zespół zdecydowanie dominował a niemal cała gra toczyła się na połowie gospodarzy. Mając wiele okazji do strzelenia gola udaje nam się jeszcze dwukrotnie pokonać bramkarza Polonii a cały mecz wygrać 0:3.
Bramki zdobywali Adrian Pućka, Oliwier Skraburski i Mikołaj Olszyna.
⚪️🔵️Młodzik młodszy D2 – 2010 – 2 liga okręgowa
26.03. 16:00 Koziołek Poznań 1:6 (0:5) MKS Mieszko Gniezno
Udanie rozpoczęli sezon młodzicy młodsi Mieszka II Gniezno. W pierwszym meczu 2 ligi okręgowej pokonali w Poznaniu zespół Koziołka Poznań 6-1. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie wygranej przez biało-niebieskich 5-0
Bramki:
9′ 0-1 Marcel Sieradzki as. Igor Troszak
11′ 0-2 Mikołaj Zemło as. Jakub Nitka
23′ 0-3 Marcel Sieradzki as. Igor Troszak
27′ 0-4 Jakub Nitka as. Adam Kasprzyk
30′ 0-5 Adam Kasprzyk as. Jakub Nitka
34′ 0-6 Oliwier Knapik as. Jakub Nitka
37′ 1-6 Koziołek

⚪️🔵️Orlik starszy E1 – 2011 – 1 liga okręgowa
26.03. 10:00 MKS Mieszko Gniezno 5:6 (4:1) Lider Swarzędz

Spotkanie piłkarsko dobre w pierwszej połowie. Duża przewaga obrazowała nasze umiejętności techniczne. Druga połowa i dołożona kolejna bramka, jednak dalsza część spotkania do zapomnienia. Po prostych błędach silniejszy fizycznie Lider odrobił straty.