Podsumowanie weekendu 13-14.02.

PODSUMOWANIE - 13-14.02.

Piątkowym wieczorem kolejny już sparing zagrała najstarsza drużyna Akademii. Mecz swojej drużyny podsumował Trener Damian Nowakowski: „Niestety przegrywamy spotkanie z bardzo dobrym i wartościowym przeciwnikiem. Na pewno cieszy, że pomimo ciężkich warunków moi zawodnicy starali się budować grę i dłuższymi fragmentami nasza gra wyglądała bardzo dobrze, tylko brakowało gdzieś tego ostatniego podania. Bramki traciliśmy po indywidualnych błędach zawodników, na które będziemy musieli zwrócić uwagę w kolejnych spotkaniach i treningach. Pomimo porażki, która na pewno uczy więcej niż zwycięstwa, jestem zadowolony z postawy moich zawodników. Chce również zaznaczyć dobra grę zawodników z rocznika 2005, gdzie byli na pewno wartością na plus dla zespołu”.

Junior starszy – piątek 12.02. godzina 20:00 /Gniezno
MKS Mieszko Gniezno 2:3 (2:2) Luboński Klub Sportowy
25′ 0:1
29′ 1:1 Mikołaj Rogowicz
36′ 1:2 karny
41′ 2:2 Mieszko Sawicki
50′ 2:3

Junior młodszy 2005 oraz trampkarz starszy 2006 – niedziela 14.02. godzina 14:00 /Gniezno
MKS Mieszko Gniezno – gra wewnętrzna

Drużyna Trenera Mateusza Bartkowiaka występująca w lidze wojewódzkiej udała się na wyjazd do przeciwnika występującego w drugiej grupie. Mimo słabszego początku i agresywnej gry gospodarzy nasi zawodnicy pokazali charakter, oraz lepsze umiejętności techniczno-taktyczne ostatecznie pokonując KKS Kalisz 3:0 (mecz 2×45′). Ostatni wakacyjny pojedynek kończyliśmy remisem 4:4.

Trampkarz młodszy 2007 – niedziela 14.02. godzina 16:00 /Kalisz
KKS Kalisz 0:3 (0:2) MKS Mieszko Gniezno
40′ 1:0 Oliwier Heliasz
44′ 2:0 samobójcza
55′ 3:0 samobójcza (Oliwier Heliasz)

Młodzik starszy 2008 – sobota 13.02. godzina 9:30 /Grodzisk Wielkopolski
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3:4 MKS Mieszko Gniezno
Warta Poznań 8:2 MKS Mieszko Gniezno

Podopieczni Trenera Adama Heliasza zdecydowanie poprawili swoją grę względem wakacyjnego spotkania z LPFA Skoki gdy zdecydowanie przegrali 0:4. W sobotnie południe to Mieszkowcy prowadzili przez całe spotkanie i odnieśli zwycięstwo w pierwszy spotkaniu kontrolnym. Trener z wyniku zadowolony jednak podkreśla, że wiele rzeczy jest jeszcze do poprawy.

Młodzik młodszy 2009 – sobota 13.02. godzina 12:00 /Gniezno
MKS Mieszko Gniezno 8:4 (3:1, 3:0, 2:3) LPFA Skoki
3′ 0:1 – LPFA
17′ 1:1 – Michał Piotrowski
20′ 2:1 – Nikodem Szymański (Filip Wiechciński)
24′ 3:1 – Michał Piotrowski (Aleksander Siwka)
42′ 4:1 – Maksymilian Igliński (Filip Garczyński)
48′ 5:1 – Maciej Górski (Nikodem Szymański)
50′ 6:1 – Maciej Górski (Nikodem Szymański)
62′ 7:1 – Nikodem Szymański
63′ 7:2 – LPFA
66′ 7:3 – LPFA
70′ 8:3 – Bruno Rydzyński (Nikodem Szymański)
75′ 8:4 – LPFA

Orlik starszy 2010 niebieska – niedziela 14.02. godzina 12:00 /Gniezno
MKS Mieszko Gniezno 2:1 Victoria Września

Orlik starszy 2010 biała – sobota 13.02. godzina 13:30 /Śrem
UKS Śrem 2:3 MKS Mieszko Gniezno

Orlik młodszy 2011 – sobota 13.02. godzina 11:00 /orlik Gniezno