Świąteczna impreza Akademii

Obszerna galeria zdjęć dostępna: GALERIA

Ogrom emocji za nami! W niedzielę 18 grudnia odbyła się kolejna impreza świąteczna dla zawodników Akademii Mieszko. W trakcie kilkugodzinnego spotkania zawodnicy mogli sprawdzić się w 12 różnych zadaniach sportowych nawiązujących do różnych umiejętności i dyscyplin. Całość w koleżeńskiej atmosferze oraz uśmiechami dzieci i młodzieży na twarzach! W wydarzeniu wzięło udział blisko 200 dzieci związanych z Akademią Mieszko.
Prócz sportowej rywalizacji na parkiecie do dyspozycji były również inne zabawy, malowanie twarzy, dmuchany zamek, ciepły posiłek czy również placki i babeczki przygotowane przez Rodziców za co również im serdecznie dziękujemy. Imprezę jako spiker prowadził Grzegorz Bocian Kępski.
Zakończenie chyba najlepsze z możliwych, ponieważ dla wszystkich Mieszkowców przygotowane zostały prezenty. W dodatku wręczane przez Prezydenta Tomasz Budasz oraz Prezesa Marek Lisiecki i członka zarządu Krzysztofa Gromadzkiego. Jak widać na zdjęciach chyba wszyscy byli zadowoleni.
Nad całością czuwali oczywiście niezawodni Trenerzy: Paweł Czajkowski, Mateusz Bartkowiak, Paweł Bartkowiak, Adam Heliasz, Filip Huebner, Dawid Vowie, Bartosz Kapsa, Rafał Pluta, Kuba Woźniak, Adam Stachowiak, Dariusz Urbaniak, Mikołaj Tarczyński Przemysław Urbaniak, Tomasz Zakrzewski, Wiktor Gromadzki.
Dziękujemy wszystkim za obecność!
Teraz czeka nas przerwa w treningach od 23.12.2022 do 08.01.2023 i z tego miejsca życzymy już odpoczynku, ale nie zapominajcie o ruchu!

Leave a comment