Weekendowe informacje z kadr wojewódzkich

KADRA WIELKOPOLSKIEGO ZPN - POWOŁANIA

Kadry wojewódzkie ostatnio mocniej wykorzystują czas przed startem rozgrywek ligowych. W związku z tym co weekend pewne roczniki organizowane mają konsultacje selekcyjno-szkoleniowe, turnieje czy też dwumecze z innymi związkami.

Marta Kwiatkowska (2009), Dawid Jaworski (2010) i Milan Głowacki (2008) kolejno zostali zaproszeni na zgrupowania kadr organizowane przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Również nasz były zawodnik Igor Owczarek (obecnie Lech Poznań) rozegrał kolejne spotkanie w kadrze rocznika 2009.

Dzisiaj więcej o Marcie i Igorze.

Nasza etatowa kadrowiczka znalazła uznanie w oczach selekcjonerki Violetty Bigańskiej i zaproszona została na dwumecz Wielkopolskiego ZPN oraz Dolnośląskiego ZPNu dziewcząt rocznika 2008 i młodszych. Spotkania rozegrane 13 i 14 marca w Gostyniu przyniosły sporo materiału do analizy. Wyniki 2:1 i 1:1 oraz fakt występów w roczniku starszym i na większym boisku to same plusy. Jednak do tego dochodzi zadowolenie Marty z wyjazdu oraz co najważniejsze kadra szkoleniowa ocenia naszą zawodniczkę na plus.

Igor Owczarek, który ma za sobą już cały rok w KKS Lech Poznań zaliczył kolejny występ w kadrze Wielkopolskiego ZPN rocznika 2009.

Mecze kontrolne z Zachodniopomorskim ZPN mimo porażek były dobrym przetarciem przed rywalizacją o punkty, jakie czekają kadrowiczów jesienią.

Życzymy dalej powodzenia i do zobaczenia na boiskach.

Na koniec zapowiedź.

Dawid Jaworski powołany na trzydniową konsultacje (21-23.03.) w Poznaniu na obiektach przy ul.Warmińskiej w kadrze selekcyjnej 2010.

Milan Głowacki po ostatnich testach w Lechu tym razem będzie mógł zagrać przeciwko KKS’owi na turnieju w Jarocinie. W dniach od 19 do 21.03. reprezentować będzie kadrę Województwa Wielkopolskiego 2008.

Leave a comment